O firmie

spełniamy wyobrażenie o idealnym domu

Jesteśmy firmą zatrudniającą szereg specjalistów, którzy dbają o stworzenie doskonałego projektu domu dla każdego klienta, a także ostateczną realizację inwestycji.

Jesteśmy firmą zatrudniającą szereg specjalistów, którzy dbają o stworzenie doskonałego projektu domu dla każdego klienta, a także ostateczną realizację inwestycji. Zajmujemy się również wykonawstwem na podstawie gotowych, nadesłanych do nas projektów.

Poza realizacją projektów oferujemy także kompleksowe, fachowe doradztwo na każdym etapie prac oraz pomoc przy wszelkich formalnościach niezbędnych przy budowie domu.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi brygadami, a także grupą sprawdzonych dostawców i wykonawców.

W efekcie każdy z naszych klientów może mieć pewność, że budową domu zajmują się jedynie eksperci z tej dziedziny. Skuteczna koordynacja i rozległa wiedza pozwalają nam na sprawne wykonanie wszystkich etapów pracy nad obiektem – od analizy i dopasowania działki, poprzez opracowanie projektu, budowę i wykonanie instalacji, aż po wykończenie pod klucz wraz z zagospodarowaniem terenu.

Poznaj nasz zespół!

Nasz zespół tworzą przede wszystkim brygady składające się z wykwalifikowanych fachowców. Zatrudniamy ekspertów zajmujących się murarstwem, elektryką, hydrauliką, tynkowaniem, dekarstwem, brukarstwem, wykończeniem wnętrz, a także ogrodników. Każdy członek ekipy Bladovski może pochwalić się doświadczeniem i profesjonalizmem, co przekłada się na najwyższy standard usług dla naszych klientów.
itservice6-circlenum02
Opracowywaniem kosztorysów zajmuje się Sylwia, która na podstawie projektu potrafi w precyzyjny sposób oszacować koszty budowy. Dzięki temu nasi klienci nie muszą obawiać się niespodzianek w postaci ogromnych, nieprzewidzianych wydatków.
itservice6-circlenum03
Kierownik budowy, Leszek, dba z kolei o sprawne wykonywanie prac na każdym etapie budowy. Paweł jest natomiast odpowiedzialny za nadzór nad wszystkimi procesami związanymi z realizacją projektu – w razie jakichkolwiek pytań służy pomocą na każdym etapie inwestycji.