Oferta


Pokrycia dachowe i elewacje

Oferujemy kompleksowe i solidne rozwiązania w kwestii pokryć dachowych oraz elewacji budynków. Od pomiarów, przez wycenę, aż po montaż. Nasi specjaliści to doświadczone osoby, które każdą pracę wykonują z najwyższą precyzją. Dbamy o naszych klientów i zależy nam na ich pełnym zadowoleniu.

Pokrycia dachowe

Wykonujemy konstrukcje dachowe oraz pokrycia doradzając Klientom wybór wysokiej klasy materiałów oraz sprawdzone rozwiązania. Szczelność dachu oraz dobra izolacja cieplna ma dla nas priorytetowe znaczenie dlatego zawsze zwracamy na to szczególną uwagę.

Dach to coś więcej niż tylko pokrycie – to inwestycja w przyszłość Twojej nieruchomości. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby wykonany dach był z solidnych i sprawdzonych materiałów oraz zgodny z Twoją wizją. Polecamy dachy z blachy na rąbek, dachówki betonowej, dachówki ceramicznej lub gontów.

Elewacje i fasady

Jesteśmy firmą, która zapewni kompleksowe i solidne rozwiązania w kwestii dociepleń i elewacji budynków. Od pomiarów, przez wycenę, aż po montaż. Nasi fachowcy to doświadczone osoby, które mają za sobą wiele udanych prac. Zapewnimy dobór najlepszych materiału dla danego typu budynku.

Wykonujemy nowoczesne i energooszczędne elewacje tradycyjne takie jak:

  • Tynkowe cienkowarstwowe akrylowe
  • fasadowo – wentylowane
  • Elewacji z klinkieru
  • Elewacje z drewna

Nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół, zapewniając, że zewnętrzna część Twojego budynku nie tylko będzie wyglądała zjawiskowo, ale także doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. W ramach prac wykonujemy również ocieplenie budynku styropianem lub wełną.

Nowoczesnym rozwiązaniem technicznym przy wykończeniu elewacji budynków przemysłowych, komercyjnych, publicznych oraz niekiedy także prywatnych, jest montaż fasad wentylowanych. Charakteryzują się one tworzeniem wentylowanej przestrzeni między warstwami danej konstrukcji.